532 800 058 dor-diet@wp.pl

Zgłoszenia do współpracy ON-LINE proszę kierować na adres dor-diet@wp.pl 

Po otrzymaniu informacji o chęci rozpoczęcia dietoterapii, kieruję do Państwa formularz wywiadu, który po uzupełnieniu należy odesłać do mnie. Do formularzu należy dołączyć dokumentację medyczną ( przebyte badania, badania obrazowe, karty informacyje wypisu ze szpitala, historia choroby, opisy itp ) jeśli takowe Państwo posiadacie. 

Po zapoznaniu się z Państwa historią zlecam wykonanie badań, których aktualizacja będzie mi potrzeba do rozpoczęcia pracy nad odpowiednim planem żywieniowym. 

W czasie trwania współpracy jestem z Państwem w stałym kontakcie, monitoruję przebieg terapii, na bieżąco omawiamy zaistniałe problemy, odpowiadam na pytania. Ścisłe zasady współpracy otrzymacie Państwo ode mnie na maila. 

W przypadku schorzeń przewlekłych, jeśli jesteście Państwo pod stałą opieką medyczną, bardzo proszę o podanie kontaktu do lekarzy prowadzących. Moje terapie mają chcarakter interdyscyplinarny i sa kompatybilne z rodzajem prowadzonego leczenia. 

TERAPIE ODCHUDZAJĄCE

Monitoring,  motywacja to ważne aspekty prowadzenia skutecznych terapii odchudzających. Współpraca na odległość również stwarza odpowiednie warunki do tego, abyście Państwo odczuwali mój mentoring i zaangażowanie w pracę w sposób odekwatny do swoich potrzeb. Zawsze służę pomocą. 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress